21-08-2016 16:42:29 - DDS SP v.3.16.4.1

RESULTATLISTE
NJM 25m pistol 2016

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse JUN
1111104Martin Brovn Nielsen01-419 Sæby og Omegns Skytteforening472/68
283691Mads Foged01-404 Frederikshavn Skyttekreds436/79

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse UNG 2 Hånd
194660Emil Riis Wolfhagen01-519 Åbybro Skytteforening528/93

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
114860Bo Lykholt Andreasen01-501 Aalborg Skyttekreds547/89
214453Birgitte Bæk Larsen01-501 Aalborg Skyttekreds521/84

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
110551Jan E. Sørensen01-404 Frederikshavn Skyttekreds517/83
2111693Allan Lund Nielsen01-404 Frederikshavn Skyttekreds512/74

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
112377Tomas Lauridsen01-501 Aalborg Skyttekreds488/80

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse Voksen 2 Hånd
110158Jan H. Andersen01-404 Frederikshavn Skyttekreds545/87
295011Jesper Riis Hansen01-519 Åbybro Skytteforening532/87
3121580Ulrich Hedegaard01-404 Frederikshavn Skyttekreds493/73

 

 

Standardpistol, 25m. - Klasse FRI
188608Svend Peter Larsen01-419 Sæby og Omegns Skytteforening442/71

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse JUN
183691Mads Foged01-404 Frederikshavn Skyttekreds339/71
2111104Martin Brovn Nielsen01-419 Sæby og Omegns Skytteforening332/79

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse UNG 2 Hånd
194660Emil Riis Wolfhagen01-519 Åbybro Skytteforening372/95

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 1
114860Bo Lykholt Andreasen01-501 Aalborg Skyttekreds375/91
214453Birgitte Bæk Larsen01-501 Aalborg Skyttekreds370/97

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 2
1111693Allan Lund Nielsen01-404 Frederikshavn Skyttekreds364/96

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 1 Hånd - 3
112377Tomas Lauridsen01-501 Aalborg Skyttekreds319/63

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse Voksen 2 Hånd
110551Jan E. Sørensen01-404 Frederikshavn Skyttekreds378/98
210158Jan H. Andersen01-404 Frederikshavn Skyttekreds373/95
385281Torben Breindahl01-404 Frederikshavn Skyttekreds372/96
495011Jesper Riis Hansen01-519 Åbybro Skytteforening368/92

 

 

Finpistol, 25m. - Klasse FRI
188608Svend Peter Larsen01-404 Frederikshavn Skyttekreds356/93

 

 

Grovvåben, 25m. - GP32 - Klasse GP32
114860Bo Lykholt Andreasen01-501 Aalborg Skyttekreds378/95
294660Emil Riis Wolfhagen01-519 Åbybro Skytteforening364/90
382446Aksel Nielsen01-404 Frederikshavn Skyttekreds337/84

 

 

Grovvåben, 25m. - GPA - Klasse GPA
182446Aksel Nielsen01-404 Frederikshavn Skyttekreds367/94
285281Torben Breindahl01-404 Frederikshavn Skyttekreds334/80
310551Jan E. Sørensen01-404 Frederikshavn Skyttekreds315/76
495011Jesper Riis Hansen01-519 Åbybro Skytteforening309/72
584511Dennis Bøgeskov01-501 Aalborg Skyttekreds278/73
6115347Morten Grønkjær Jensen01-414 Hirtshals Skytteforening276/77

 

 

Grovvåben, 25m. - GR - Klasse GR
185281Torben Breindahl01-404 Frederikshavn Skyttekreds353/88
210551Jan E. Sørensen01-404 Frederikshavn Skyttekreds336/79